Z jakich materiałów wykonany jest stół do tenisa stołowego ?

Slavek Slavoo Dziuba 08 Sty , 2018 0 Comments Akcesoria do roweru


W dzisiejszych czasach producenci stołów do tenisa stołowego oferują swoim klientom stacjonarne (jednoelementowe) stoły i nowoczesne stoły składane, które można szybko złożyć i przechowywać w dogodnym miejscu. Każdy model ma swoje wady i zalety, które warto dokładnie poznać, aby móc dokonać właściwego zakupu.
Stacjonarny stół do tenisa stołowego
Stacjonarne stoły do ping ponga mają zazwyczaj nieco lżejszą konstrukcję, która jest bardzo prosta, dzięki czemu rzadziej dochodzi do ich awarii. Jednoelementowe stoły charakteryzują się również niższą ceną, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Największą wadą stacjonarnych stołów jest oczywiście to, że po złożeniu na stałe zajmują bardzo dużo miejsca, dlatego też nie każdy może pozwolić sobie na tego typu rozwiązanie. Warto wspomnieć również i o tym, że stołu stacjonarnego nie można złożyć w połowie, dlatego też odpada trening w pojedynkę.
Składany stół do tenisa stołowego
Stoły składane są zdecydowanie bardziej zaawansowane pod względem konstrukcji od stacjonarnych konkurentów. Składane stoły bardzo często wyposażone są w specjalne koła, dzięki którym stół można szybko i bezpiecznie przenieść z jednego miejsca w drugie. Bardzo wiele modeli tego typu można składać w połowie, dzięki czemu można trenować samodzielnie. Największą wadą stołów składanych oprócz wysokiej ceny jest także duży ciężar. W wielu modelach składanie lub rozkładanie wymaga dwóch osób.

Written By Slavek Slavoo Dziuba