Medale i dyplomy niezbędne nie tylko na zawodach sportowych

Slavek Slavoo Dziuba 12 gru , 2017 0 Comments Nagrody sportowe

Trofea wręczane są nie tylko uczestnikom zawodów sportowych. Często otrzymują je także najlepsi uczestnicy różnego rodzaju konkursów, spotkań czy wszelkich innych imprez. Nie zawsze są one potwierdzeniem wyniku. Czasem stanowią jedynie dowód uczestnictwa w danej imprezie. Niezależnie od tego, są dla uczestników ważne, więc na organizatorach spoczywa obowiązek zapewnienia ich w odpowiedniej liczbie. Nie jest to trudne, ponieważ na polskim rynku działa wiele firm, które oferują duży wybór pucharów, medali, dyplomów czy innych trofeów.

Medal, puchar i dyplom to pamiątka na całe życie

Trofea są przedmiotami o wysokiej wartości emocjonalnej dla ich posiadaczy. Stanowią pamiątkę przypominająca o osiągnięciu dobrego wyniku lub udziale w danej imprezie. Podstawowym elementem dekoracji najlepszych uczestników w imprezach sportowych są właśnie medale, w tym złote, srebrne i brązowe. Na wydarzeniach innych niż sportowe, można odejść od tej reguły i wręczać medale jednego koloru lub wykonane na przykład z przezroczystego szkła czy tworzywa sztucznego. Dyplomy są z kolei najczęściej potwierdzeniem uczestnictwa.

Dyplomy i medale na zamówienie

Trofea tego typu zamawia się z odpowiednim wyprzedzeniem. W większości wypadków są one spersonalizowane poprzez umieszczenie na nich nazwy danej imprezy i innych informacji. Do wyboru jest mnóstwo gotowych wzorów medali i szablonów dyplomów. Możliwe jest także wykonanie medalu według projektu zamawiającego. Niezależnie od tego medale, puchary czy dyplomy to trofea, które są szeroko dostępne na polskim rynku.