Czym powinny charakteryzować się spodenki do Muay Thai?

Slavek Slavoo Dziuba 11 wrz. , 2021 0 Comments Odzież sportowa

Muay Thai, czyli narodowy sport Tajlandii, który wraz z biegiem czasu zyskuje coraz więcej sympatyków na całym świecie. W skrócie jest to tak zwany boks tajski i różni się on od standardowej wersji tym, że w Muay Thai oprócz pięści stosuje się również łokcie, kolana i nogi. Wielu z tego względu niektórzy uważają go za dość brutalny sport, jednak mimo wszystko jest to naprawdę ciekawa technika walki.

Continue reading „Czym powinny charakteryzować się spodenki do Muay Thai?”

Rashguard męski – jakie są zalety?

Slavek Slavoo Dziuba 09 sierpień , 2021 0 Comments Odzież sportowa

Wiele osób w dzisiejszych czasach szczególnie młodych trenuje sztuki walki. Nie ma co ukrywać, że to doskonały sposób, by zadbać o swoją sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy, jak również posiadać umiejętności samoobrony. Podczas treningu liczy się również to co masz na sobie, a konkretnie odzież typu rashguard męski. Trzeba powiedzieć, że daje ona bardzo wiele możliwości osobom ćwiczącym, ale pojawia się pytanie – jakie to możliwości? Aby się tego dowiedzieć, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem. Continue reading „Rashguard męski – jakie są zalety?”

Które komplety dresowe męskie wybrać na jogging, siłownię lub trening?

Slavek Slavoo Dziuba 17 Maj , 2021 0 Comments Odzież sportowa

 Aktywność fizyczna ma coraz więcej zwolenników. Bardzo dużo osób marzy o świetnej kondycji, ładnej sylwetce oraz dobrym samopoczuciu, więc zapisują się na fitness, na siłownię, treningi piłki nożnej itd. Zatem szukając odpowiedniego stroju sportowego warto wziąć pod uwagę dresy.

Continue reading „Które komplety dresowe męskie wybrać na jogging, siłownię lub trening?”