Kellys Navigator – doskonały uchwyt na smartfony

Slavek Slavoo Dziuba 24 Cze , 2017 0 Comments Akcesoria do roweru

Jeszcze kilka lat temu jednym z pierwszych akcesoriów, który kupował właściciel nowego jednośladu był licznik rowerowy. W dzisiejszych czasach sytuacja się zmieniła i licznik szybko zastąpiony został uchwytami na telefony komórkowe, takimi jak np. kellys navigator. Uchwyty na telefon nie są oferowane w zestawie z rowerem, dlatego też należy poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządny dodatek.

Po co uchwyt kellys navigator?
Uchwyty na telefon do roweru są bardzo przydatne, dlatego też cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą mieć pod ręką takie aplikacje mobilne, jak np. Endomondo, czy Google Maps. Profesjonalny uchwyt na telefon kellys navigator, to idealne rozwiązanie także dla tych osób, które podczas jazdy na rowerze chcą mieć wolne kieszenie. Bardzo wiele osób podczas jazdy na rowerze dla relaksu lubi włączyć sobie muzykę, dlatego też porządny uchwyt na telefon może ułatwić im to zadanie.

Montaż uchwytu
Jedną z największych zalet uchwytu na telefon kellys navigator jest jego szybki i bardzo prosty montaż. W przypadku kellys navigator montaż obejmy na kierownicę wygląda tak samo, jak zwykłych lampek rowerowych, dlatego też nikt nie powinien mieć z nim żadnych większych problemów.

Written By Slavek Slavoo Dziuba